Каталог магазинів

результатів: 2656

Американські інтернет-магазини

Онлайн магазини США мають великий успіх не лише серед американців. Завдяки високим стандартам та жорсткому контролю якості, оперативній роботі та гарному сервісу вони також давно припали до душі жителям країн Європи та СНД.

На віртуальних полицях американських інтернет магазинів – просто безліч різноманітних товарів. Асортимент та діапазон цін збалансовані так, щоб у покупців різного достатку була можливість здійснити покупку. Плюс до цього, у боротьбі за покупця інтернет магазини Америки постійно проводять акції та розпродажі з приголомшливими знижками, знижуючи часом вартість товару у кілька разів!

Список популярних інтернет магазинів США

Рейтинг найпопулярніших магазинів говорить сам за себе. Так, серед магазинів одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини лідирують мультибрендовий гіпермаркет zappos.com та магазин Forever 21.

Серця вимогливих модниць, для яких важлива зручність, краса та елегантність, підкорила продукція всесвітньо відомої компанії Victoria's Secret.

А дбайливі батьки, які перш за все турбуються про здоров'я та комфорт своїх дітей, віддають перевагу спеціалізованим магазинам, таким як Gymboree, Crazy8, Children's Place, ToysRus.

І, звичайно, окремо потрібно відзначити найбільший торговий майданчик Amazon, хоча він уже давно не потребує реклами, і популярний універмаг Target. Одяг, електроніка, меблі, книги, товари для здоров'я, будинки та тварин та багато інших корисних для життя речей представлені тут у величезному асортименті.

Як купити в американському інтернет магазині

Замовити товар із США дуже просто. Якщо Ви визначилися з бажаним придбанням, то в каталозі посередників знаходите тих, хто співпрацює з американськими магазинами, відправляєте їм посилання на товар та запитуєте вартість доставки та терміни. Потім вибираєте посередника, умови якого найбільш прийнятні, і надсилаєте йому передоплату.

Доставка з інтернет магазинів Америки

Багато інтернет-магазинів США забезпечують безкоштовну доставку за певної вартості замовлення, але тільки в межах своєї країни. Її вартість при відправленні за кордон залежить від ваги замовлення та способу транспортування (літаком або морем).

Всіми організаційними питаннями, оформленням замовлення, оплатою та доставкою займатиметься посередник. А в зазначений термін Ви без зайвих турбот та турбот отримаєте свою посилку.