Каталог магазинів

результатів: 3564

Каталог зарубіжних інтернет магазинів

Набридло витрачати час на стомлюючі походи по магазинах, постійно переплачувати чи чекати початку акцій та розпродажів? Тоді ви потрапили на адресу.

Спеціально для любителів якісних товарів за доступними цінами Бандлер вивчив та проаналізував найбільш затребувані покупцями товари, представлені на світовому ринку, та склав список найкращих закордонних магазинів. До нього увійшли і інтернет-магазини всесвітньо відомих брендів, і сайти популярних недорогих виробників із США, Китаю та країн Європи.

Топ популярних магазинів за кордоном

Лідери зайняли саме ті онлайн магазини, які зарекомендували себе краще, ніж їхні конкуренти, запропонувавши найбільш оптимальне поєднання «ціна-якість-сервіс», і тим самим завоювали любов і довіру безлічі покупців по всьому світу.

Серед інтернет магазинів одягу, взуття та аксесуарів найбільшою популярністю користуються 6pm.com, а також продукція фірми C&A, яка пропонує величезний асортимент стильних речей для чоловіків, жінок та дітей.

Представниці прекрасної статі віддають перевагу бренду Victoria's Secret, що спеціалізується головним чином на виробництві красивої та зручної білизни.

Дбаючи про комфорт та здоров'я своїх малюків, милі дами обирають дитячу продукцію перевірених компаній, таких як Carter's, Crazy8, Gymboree, ToysRus, Target.

Найпопулярніший і найкращий американський онлайн магазин широкого спектру товарів Amazon намагається потіснити інший великий інтернет-аукціон - eBay. Але покупцям така конкуренція тільки на руку – обидва магазини постійно проводять різноманітні акції та пропонують знижки.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині за кордоном

З системою Бандлер покупки у зарубіжних інтернет магазинах стали простішими та доступнішими. Вам не потрібно витрачати час і перекладати рідною мовою інформацію, представлену на сайті закордонного продавця, відкривати рахунки в міжнародних платіжних системах, наприклад, PayPal, та сплачувати суму доставки, яка часом перевищує вартість самої покупки. Всі труднощі, з якими ви маєте зіткнутися, бере на себе посередник. Все що вам потрібно – це просто вибрати посередника, який співпрацює з виробником потрібного товару, потім надіслати йому посилання на бажану покупку та обговорити умови оплати та терміни доставки.

Доставка із закордонних магазинів

Незважаючи на те, що більшість компаній постійно розширює ринки збуту, досі доставка товарів із багатьох магазинів до деяких країн СНД все ще не доступна. Тоді допоможе приходить система Бандлер. Завдяки їй будь-який бажаний товар за участю посередника буде доставлений замовнику.

Головна перевага замовлень на Бандлері – це формування групового замовлення, за рахунок чого доставка коштує набагато дешевше, і покупка стає набагато вигіднішою.