Як це працює

Ви завзятий шопоголік і не можете втриматися від того, щоб купити собі ще одну пару взуття на розпродажі та зимову куртку за смішною ціною? Але ви знаєте, що у вашій країні інтернет-магазини не надають такого величезного вибору товарів за такими привабливими цінам, як магазини в США, Європі та Китаї?Тоді Бандлер саме для вас.

Звичайно, ви все можете купити самостійно, але лише невеликий список проблем, з якими ви можете зіткнутися:

Усі ці проблеми будуть вирішені, якщо ви скористаєтеся послугами посередників. Це особливо вигідно, якщо ви здійснюєте покупки регулярно.

Переваги замовлень через посередника:

  1. Вам не потрібно витрачати час на оформлення замовлення та оплату в кожному магазині. Ви можете це зробити один раз у Бандлері зрозумілою мовою.
  2. Завжди можна проконсультуватися з посередником з будь-яких питань щодо характеристик товарів.
  3. Вартість міжнародної доставки буде в рази (!) менша, т.к. посередник поєднує замовлення безлічі клієнтів в один. Наприклад, якщо вартість звичайної доставки пари взуття із сайту 6pm.com становить близько $40, посередник доставить їх вам менше, ніж за $10. Крім того, він може запропонувати вам варіанти доставки, які не пропонує магазин – наприклад, доставку морем, яка суттєво дешевша.
  4. Можна замовити лише одну річ, що сподобалася, і вартість доставки буде майже нульовою.
  5. Вартість самого товару може виявитися навіть меншою, ніж на сайті. Завдяки тому, що посередник замовляє з сайту, як правило, одразу багато товарів для різних клієнтів, він отримує суттєву знижку, частина якої дістається вам.
  6. Вам не потрібно турбуватися про те, що посилка загубиться, або вона потрапить на митницю. Всі ці ризики та завдання бере на себе посередник.

Чого ж ви чекаєте? Реєструйтеся прямо зараз.