Про нас

Бандлер - це найкращий вибір для любителів шопінгу, бажаючих здійснювати покупки в будь-якому магазині світу. Бандлер - це ідеальний помічник для посередників, які допомагають покупцям вибрати, оплатити та отримати товар. Бандлер пропонує весь необхідний набір інструментів для спілкування з покупцем, прийому та обробки замовлень, ведення бухгалтерії.

Бандлер був заснований у 2011 році командою фахівців, які багато років займаються розробкою професійних web-рішень для великих компаній. На той час ми майже нічого не знали про посередників та їхні проблеми. Усьому допоміг випадок, а точніше знайомство з нещасною людиною, що надає послуги посередника і листів, що живуть у плутани, бланків Excel, повідомлень у скайпі. На той момент єдине, що було зрозуміло – це те, що так не повинно бути. Враховуючи те, що ми мали великий досвід автоматизації бізнес-процесів, було прийнято рішення спробувати розробити невеликий сервіс для посередників.

Процес розробки захопив нас, поступово сервіс перетворився з «невеликого» на багатофункціональну систему, а вся наша команда почала дуже добре розумітися на тонкощах закордонних покупок.

Зараз Бандлер – це найкраща і навіть, мабуть, єдина система для управління замовленнями, платежами та посилками, яка орієнтована на роботу посередника. Нам довірилися вже 2 тисячі бізнесів із понад 10 країн світу. Завдяки внутрішнім та зовнішнім інвестиціям ми продовжуємо розвивати функціональність сервісу, постійно додаючи щось нове та зручне.