Порівняння платних пакетів послуг

Використання Бандлера для покупців абсолютно безкоштовне і так залишатиметься завжди! Покупець платить лише посереднику за надані послуги.

Стандарт

Ми рекомендуємо цей тип підписки для посередників-початківців та організаторів спільних покупок (СП). Немає жодних обов'язкових платежів, водночас ви отримуєте весь необхідний набір інструментів для ведення свого бізнесу.

Крупный

Цей тип підписки буде цікавий посередникам, які бажають розвивати свій бізнес, і вже досягли певних результатів. Найбільш корисними функціями цього типу підписки є можливість створити на основі Бандлера свій сайт з будь-якою кількістю сторінок та використовувати власний домен.

Таким чином, ваші клієнти мають повне відчуття того, що вони використовують ваш власний сайт. Не буде жодних посилань на Бандлер.

Додатково, у цьому типі передплаті з'являється можливість надавати покупцям можливість довільно формувати список товарів у посиланих їм посилках. Також, ви зможете підключити системи прийому платежів (PayPal, кредитні картки) для автоматичного зарахування коштів на баланс покупця.

Мега

Цей тип ми дозволяємо використовувати тільки найбільшим посередникам - оптовикам. Також, тільки цей тип підписки дозволяє компаніям відображатися в каталозі мейл-форвардерів.

Вашими клієнтами можуть бути не тільки пересічні покупці, а й інші посередники та організатори СП.