4.6

  • : 50329
  • : 598964

: 65

  • http://iherb.com
  • : США
  • Що продають: вітаміни та суперфуди, натуральна косметика та миючі засоби, спортивне харчування

iHerb

Купити iHerb з доставкою в Україну ви легко можете за допомогою посередників сервісу Бандлер. Надійного посередника обирайте у нашому Каталозі та оформлюйте замовлення за 5 хвилин!

Компанія iHerb, заснована у 1996 році, знаходиться в Каліфорнії,. Всі замовлення надсилаються саме звідти.

Проте популярність магазину вже давно вийшла за межі Америки. Харчові добавки, beauty-продукти, різні доглядові засоби, товари для дітей, а також догляд за домашніми тваринами – це і багато іншого можна знайти на iHerb.com. Кількість брендів також вражає: тут можна побачити відомих у своєму сегменті виробників Madre Labs, California Gold Nutrition, Solgar, Now Foods, Aveeno, Derma E та інших. У повному списку понад 500 брендів з усього світу!

Також тут великий вибір корейської косметики – від популярних патчів на щодень до цінних есенцій для особливих потреб шкіри. Для своїх покупців магазин часто робить приємні сюрпризи у вигляді пробників, які додають у посилки або невеликих подарунків. А регулярні акції та хижки роблять його ще привабливішим.

На жаль, через те що сьогодні багато людей хочуть купити товари iHerb, з’явилося багато підробок на бестселери магазину. Тому ми рекомендуємо замовляти тільки з офіційного сайту, користуючись послугами перевірених посередників.

Зверніть увагу на бестселери магазину: шампуні Avalon Organics, мегапопулярні бальзами для губ Sierra Bees та Palmer's, вітамін D3 для дітей та дорослих, корисну Omega-3, колаген, мигдальну олію Now Foods та відбілюючу зубну пасту Crest


Відгук (або питання):