май 18

Магазин-аутлет CENTURY21 знову відкрився у Нью-Йорку!

enter image description here

Головна новина місяця – тріумфальне повернення легендарного магазину Century21, який за свою багаторічну історію став справжнім символом Нью-Йорку.

У вересні 2020 року компанія Century21 оголосила про банкрутство та закрила свій флагманський магазин на Манхеттені під час пандемії. Це був головний якір для наших туристів, вони приходили сюди й ставали в чергу за покупками. Даскаво просимо назад! – проголосив мер Нью-Йорку Ерік Адамс на церемонії перерізання стрічки.

Хоча новий магазин займає меншу площу, ніж оригінальний, і пропонує більш обмежений асортимент, вигідні пропозиції залишаються. Наприклад, босоніжки Valentino за $1020 тут коштують $499.99. Сьогодні Century21 об’єднався з оператором роздрібної торгівлі Legends для повторного відкриття та пропонує чоловічий, жіночий і дитячий дизайнерський одяг, взуття, сумки, аксесуари та аромати.

Першим покупцем стала Мелоді Вайт, яка прибула до магазину о 6:22 ранку зі свого дому в Квінсі. Жінка розповіла, що приїхала робити покупки для своїх 8-річних онуків-близнюків, а також купити щось для себе. Вона є шанувальницею магазину вже багато років.

enter image description here

Мелоді Вайт, фото Bloomberg

enter image description here

Мер Нью-Йорку Ерік Адамс, фото Bloomberg


Закриття Century 21 стало для всіх нас дуже сумною новиною, але зараз ми з нетерпінням чекаємо, коли на сайті магазину з’являться товари і можна буде зробити замовлення. На головній сторінці вже висить банер, що це станеться зовсім скоро!

Пишіть в коментарі, чи цікаво вам було би побачити реальні світлини товарів з нью-йоркського магазину?

shopogol
178
0