фев 07

Як відвідувати закриті магазини США або Нам усім потрібен VPN

enter image description here

Онлайн шопінг – процес захоплюючий та приємний, але уявіть, що двері до деяких магазинів для вас зачинені. Так буває, коли користувачам певної країни обмежують доступ через політичні чи економічні чинники. І якщо в "офлайні" із зачиненими дверима доведеться змиритися, в мережі існує багато способів обійти обмеження.

Багато наших улюблених магазинів, таких як Calvin Klein, Nordstorm або Gymboree з недавніх пір можна відвідувати тільки, увімкнувши VPN. Це спеціальний тип підключення, який дозволяє міняти своє віртуальне географічне положення (Virtual Private Network). Таким чином, ми можемо заходити на ті сайти, доступ до яких закритий для нашої країни, і навіть приховувати свої особисті дані від офіційного провайдера, наприклад, історію відвідувань. Вмикаєте VPN – і ніхто не дізнається, якими сайтами ви ходите (ніхто, окрім власника VPN).

Платний VPN обіцяє не продавати особисті дані третім особам, але перевірити це неможливо. Деякі власники обіцяють гарантію онфіденційності даних, хоча ніщо не заважає їм заробляти як на абонплаті, так і на продажу історії відвідувань і запитів користувачів Інтернету.

Безкоштовний VPN заробляє на статистиці ваших відвідувань онлайн-магазинів та інших сайтів. Інформація про вподобання користувачів збирається, систематизується та використовується в майбутньому для того, щоб пропонувати рекламу. Також власник VPN видає інформацію про користувачів на запит спецслужб, якщо справа стосується державної безпеки.

В яких ситуаціях допоможе VPN

  • Коли потрібно отримати доступ до заблокованих сайтів та магазинів.

  • Під час користування незахищеними мережами Wi-Fi, щоб захистити свої дані.

  • Коли хочете захистити себе від програм та сервісів, які можуть відстежувати ваші дії.

  • Щоб оператор або провайдер не міг відслідкувати ваші дії в Інтернеті.

enter image description here

Популярні безкоштовні VPN-сервіси

Для підключення до більшості з них потрібно завантажити відповідну програму на телефон або комп'ютер та/або зареєструватися на сайті. Одні сервіси надають автоматичний вхід при включенні Інтернету, інші вимагають вмикати опцію та вибирати країну щоразу, коли ви плануєте вільний серфінг без обмежень.

Головним недоліком всіх безкоштовних сервісів є велика кількість реклами, що робить користування ними не дуже зручним.

Proton – популярний сервіс, здатний розблокувати доступ до всіх зачинених магазинів – від Nordstrom до The Children`s Place.

TunnelBear – один із найпоширеніших сервісів на планеті. Швидкий та простий у налаштуваннях, він має можливість підключення 5 пристроїв з одного облікового запису. В наявності список із 47-ми країн.

Hotspot Shield – має високу швидкість підключення для передачі даних P2P. Також у додаток вбудовано шифрування даних військового рівня, функцію екстреного відключення від Інтернету та захист від витоку даних.

Cloud Flare (1.1.1.1.) – безкоштовна програма без реклами, яка робить з’єднання безпечнішим та приховує ваше знаходження. Доступна для всіх пристроїв.

VPN Master – необмежена, швидка та безкоштовна програма VPN щодо конфіденційності та безпеки для всіх користувачів Android.


Нагадуємо, що онлайн-шопінг через посередників – найбільш вигідний, простий та швидкий спосіб робити покупки у магазинах США та Європи з доставкою в Україну. Про те, як зареєструватися на Бандлері, обрати надійного посередника та почати робити замовлення, ми розповідаємо тут >>

Лишились питання? Чекаємо вас в нашому Телеграм-чаті >>

shopogol
418
0