мар 09

Робота посередником під час війни: Що змінилося та де брати мотивацію?

enter image description here

Сьогодні з нами на зв’язку Тетяна Ворона, яка працює посередницею з міжнародного шопінгу вже 13 років. Тетяну знають майже всі «парфумерні маніяки» України, адже саме парфуми в її житі та роботі займають особливе місце. Також вона успішно проводить викупи з європейських, американських та корейських магазинів, але найбільше серед її клієнтів популярні Carter’s, Puma, Calvin Klein, ZARA, iHerb, магазини родини Gap, а також Mood Scent Bar та Jovoy Parfums Paris.

Ми поставили кілька питань, щоб дізнатися, як змінилася робота посередника з початку повномасштабного вторгнення.


Роботи стало менше в рази, список магазинів звузився. На осінь додалися відключення світла та Інтернету, що обмежує роботу до нуля в деякі дні.


Як змінилась особисто ваша робота після повномасштабного вторгнення? Чи стало її менше?

Звичайно, на роботу вплинула втрата дому і звичної бази клієнтів: виїхали за кордон, залишилися в окупації. Знищення прямої логістики. Повністю відпали такі країни, як Південна Корея та Японія. В кінці березня 2022 року запрацювала Нова Пошта і я півмісяця витягала посилки клієнтів, які не доїхали в міста. До травня не було звичайних замовлень, викупи були направлені лише на військову тематику з Польщі, поки там щось було. Роботи стало менше в рази, список магазинів звузився. Потім на осінь додалися відключення світла та Інтернету, що обмежує роботу до нуля в деякі дні, але ми всі впоралися.

Можливо стало складніше викупати/доставляти? Чи вводили магазини якісь обмеження для покупців з України?

Додалися блоки від Walmart, Calvin Klein по українському IP. Macy’s перестав брати українські карти. Багато американських магазинів переправляє нас на європейські сайти автоматом, а користування ВПН завжди впливає на рівень замовлень.

Через втрату логістики більшість європейських магазинів прибрали Україну з зон доставки. Деякі залишили, але уточнюють в якій частині України я зараз. З’явилися проблеми і у перевізників, на складах довше обробляють посилки, рідше виїжджають авто чи вилітають рейси. Зараз в мене 4 перевізника, раніше, для порівняння, був один постійний і один запасний.

enter image description here

Багато посередників говорять, що зараз стали частіше викупати з Європи, ніж із США. З чим це пов’язано, на вашу думку?

Європа з 2014 року почала набирати оберти в замовленнях. Зараз США тільки сезонно вириваються вперед, особливо на Чорну п’ятницю та різдвяні розпродажі. Доставка з Європи швидка, дешева, курс євро і долара довго були на одному рівні. Трохи просідає Великобританія але це через курс фунта до гривні. В топах Іспанія, Італія та Польща. Німеччина під розпродажі. Франція зберігає лідерство по косметично-парфумерному ринку.


Більше стало косметики, парфумів, дитячого та жіночого комфортного одягу та взуття, вітамінів.


Які товари стали менше купувати зараз, а на які, навпаки, дуже виріс попит?

Товари для дому, чоловічий одяг класичний – тут замовлення скоротилися до мінімуму. Але більше стало косметики, парфумів, дитячого та жіночого комфортного одягу та взуття, вітамінів. Додалися павербанки До цього електроніку я не возила багато років, через обмеження перевізників.

Що мотивує вас щодня працювати в такий непростий час?

Замовлення та щемливі відгуки клієнтів, які зі мною всі 13 років. Підтримують і парфуми, якими активно я почала займатися лише в 2019 році. Зараз парфумерно-косметична тема бере більше половини замовлень в онлайн-закупівлях. Жінкам та і чоловікам в такі важкі часи хочеться бути красивими і мати нові враження від парфумів. Декілька парфумерних посилок робилися для дівчат, які воюють.

Дякуємо вам, Тетяно, за відверту розмову. Бажаємо натхнення та бажання розвиватись і працювати у улюбленій сфері. А команда сервісу Бандлер буде вам у цьому допомагати.


Нагадуємо, що покупки через посередника – найбільш безпечний та швидкий спосіб отримувати бажані товари з усіх магазинів світу. Як обрати свого посередника та з чого почати робити перші замовлення ми розповідаємо в статті Питання та відповіді: Все, що вам потрібно знати про закордонний шопінг, посередників і замовлення

Сторінка Тетяни на Бандлері, де ви можете зробити замовлення та більше дізнатися про всі умови – https://magenta.bunddler.com/web

shopogol
268
0