янв 14

Культові сумки, названі на честь відомих жінок

Іменна сумка – ознака розкоші та достатку. Аксесуар, названий на честь натхненниці, завжди відрізняється відмінною якістю, виготовлений вручну, а його ціна може досягати десятків тисяч доларів США. Такі сумки створюють відомі дизайнери, а просувають найкращі у світі піарники. У іменній сумці разом із речами жінка зазвичай носить і легенду її створення. Шматочок епохи.

Важко уявити жінку, яка на важливий для себе захід прийде без сумки. І якою б не була ця річ – дорогою чи не дуже – вона майже ритуальна. Ми кладемо в сумку те, що може сьогодні стати в нагоді, а значить, програмуємо і формуємо свій день. Ми плануємо бути красивою, якщо кладемо косметику, плануємо приваблювати ароматом, якщо кладемо парфуми, плануємо підкорювати вершини, якщо в сумці раптом оселилося портфоліо. Іноді ми беремо з собою вологі серветки і термос із молочною сумішшю, якщо має бути весела прогулянка з дитиною. А трапляються випадки, коли доречно покласти в кишеньку сумки викидний ніж чи штопор. Ніхто не дізнається, що сьогодні лежить у вашій елегантній сумочці, натомість ви почуваєтеся впевнено.

А що відчувають жінки, які несуть сумку, названу на їхню честь? І які вони, жінки, іменами яких називають модні аксесуари?

ГРЕЙС КЕЛЛІ ТА СУМКА HERMES KELLY

Витончена сумочка трапецієподібної форми стала порятунком для принцеси Монако у той час, коли вона намагалася приховати вагітність. Грейс постійно прикривала від фотографів талію, що округлилася. Наприкінці 50-х ця сумка від Hermes моментально стала популярною, а зараз її можна назвати легендою. Дизайн Hermеs Kelly Bag настільки впізнаваний, що бренд давно перестав тримати в секреті викрій. Роздрукувати його можна навіть на офіційному сайті.

Чіткі лінії та гострі кути цієї сумки самі по собі наводять на думку про захист, а трапецієподібна форма символізує стійкість. Сумка Келлі мінімалістична та зібрана, тяжіє до класичного стилю та говорить про гарну ділову репутацію своєї власниці.

Дізнатися більше можна на сайті Hermes.com >>

А купити Hermеs Kelly Bag можна у різних вінтажних магазинах, наприклад у Vestiaire Collective >>

enter image description here

enter image description here

Грейс Келлі з сумкою Hermеs Kelly


ДЖЕЙН БІРКІН ТА СУМКА HERMES BIRKIN

Поговорюють, Birkin Bag могло б не бути, якби випадок не звів молоду актрису з аристократичної родини з директором будинку Hermes Жаном-Луї Дюма на сусідніх сидіннях на великій висоті. У літаку дівчина розсипала вміст свій простої солом'яної сумочки, а чоловік не тільки допоміг їй зібрати її нехитрий скарб, але й загорівся створити для Джейн особливу містку та зручну модель.

Завдяки маркетологам аксесуар з ім'ям Біркін став культовою річчю для модниць. Сумки Біркін – штучний товар. Кожну виготовляють вручну. А черга з бажаючих зірок першої величини вишиковується на два роки вперед. Вона окреслена чіткими лініями, її не назвеш м'якою, хоч матеріал – найтонша шкіра. Тим не менш, ця сумка практична, для активних дівчат, які хочуть встигнути все і бути в кількох місцях одночасно. Дно сумки із зовнішнього боку забезпечене крихітними ніжками, щоб будь-якої миті поставити свою Біркін хоч на парапет і випити кави посеред великого міста. Хоча складно уявити в такій ситуації володарку сумки за 20 тисяч доларів.

Купити сумку Birkin можна у магазині Rebag >>

enter image description here

enter image description here

Джейн Біркін з сумкою Birkin


ДЖЕКІ ОНАСІС ТА СУМКА GUCCI JACKIE

Jackie O Bag народилася одразу після Другої світової війни. Але стала знаменитою лише коли до неї торкнулася Жінка. У 60-ті роки перша леді Америки Жаклін Кеннеді постійно носила цю модель із собою, чим назавжди "удочерила" творіння будинку Gucci. З того часу сумка носить ім'я Jackie O, і їй завжди радіють у вищих колах світського суспільства.

Її лінії прості та елегантні, але не манірні. Вона практична, але не вміщує нічого зайвого. Ця сумка демократична і не відволікає уваги від жінки, яка несе її в руках. Головне всередині – каже витончена і, на перший погляд, навіть скромна Jackie.

Купити сумку Jackie можна на сайті Gucci >>

enter image description here

enter image description here

Джекі Онасіс (Кеннеді) з сумкою Jackie від Gucci


ПРИНЦЕСА ДІАНА ТА СУМКА LADY DIOR

Цю сумку Dior Діані подарувала перша леді Франції Бернадет Ширак. Подарунок припав до душі англійській принцесі, і з того часу вона замовляла кожну нову модель. Діана була іконою стилю свого часу. Вона багато займалася благодійністю і намагалася бути ближчою до народу. За це її любили у всьому світі.

Сумка, яка так сподобалася принцесі, для еклектичних 90-х виглядала майже скромно. Невелика, квадратна або прямокутна форма, незмінно стьобана, з фірмовими кільцями Dior, ця модель говорить про королівську стриманість своєї власниці. Але в той же час її прямі кути ототожнюють стійкість або навіть упертість, з якою відстоювала свої цінності у світі "королева людських сердець".

У 1996 році сумка отримала назву Lady Dior саме на честь леді Діани.

Дізнатися більше можна на сайті Dior >>

А купити сумку пропонуємо в магазині Vestiaire Сollective >>

enter image description here

enter image description here

Принцеса Діана з сумкою Lady Dior


ЖИЗЕЛЬ БЮНДХЕН ТА СУМКА LUELLA GISELE

Історія Luella Gisele Bag – саме той випадок, коли дизайнер був натхненний жінкою. Під час одного з показів у 2002 році Жизель вийшла на подіум із іменним аксесуаром. Таким чином, найбільш високооплачувана модель того часу подарувала ще кілька років життя загасаючому бренду Luella.

Дизайн сумки нагадує про улюблене дозвілля аристократів – поло, полювання, іподром. Такі асоціації виникають завдяки специфічній фурнітурі: ременям та кільцям, схожим на ті, що використовуються у костюмах вершників. Luella Gisele Bag – не вечірній клатч. Вона створена для руху та свободи. Але громіздкою її теж не назвеш. Це саме та сумка, в потаємних кишенях якої може ховатися все, що завгодно, від жіночого револьвера до пляшки шампанського "про всяк випадок".

Сьогодні це вже абсолютний вінтаж, а купити Luella Gisele Bag можна на сайті eBay >>

enter image description here

Жизель Бюндхен на тому самому показі


АМАЛЬ КЛУНІ ТА СУМКА BALLIN AMAL

Бежева сумка Ballin стала улюбленим аксесуаром дружини голлівудського актора першої величини – Джорджа Клуні. Спочатку ім'я Амаль прижилося за сумкою неофіційно, але пізніше представники бренду перейменували аксесуар на честь розумної та гарної зірки світських хронік.

Дівчина відома не лише як дружина Клуні. Вона добре освічена, завдяки чому веде успішну юридичну практику. Її вбрання – приклад італійського шику, а костюми розбирають "до гудзиків" стилісти та модні блогери. Стиль Амаль Клуні швидше можна віднести до класичного, хоча зовсім стриманим його не назвеш. І сумка від Ballin добре підходить до більшості повсякденних вбрань. Вона є досить місткою для того, щоб носити в ній томи юридичних документів. У той же час вона досить жіночна, щоб до неї хотілося торкатися і затримувати погляд, намагаючись розгадати таємниче рідкісне поєднання розуму та краси володарки Ballin Amal Bag.

enter image description here

enter image description here

Амаль Клуні з сумкою Ballin


АЛЕКСА ЧАНГ ТА СУМКА MULBERRU ALEXA

Бренд Mulberry зробив своєю традицією випускати іменні сумки. Серед його натхненниць Кейт Міддлтон, Крістен Данст, Олівія Палермо. Але однією з головних муз вважається модель, блогерка та ведуча Алекса Чанг. Якось директор Mulberry Емма Хілл побачила дівчину з чоловічим портфелем. Тоді вона вирішила створити більш підходящий варіант для моделі. Так народилася Alexa Bag.

Вона справді нагадує ретро-портфель з м'якої шкіри. Однак це та навмисна недбалість, яку можуть собі дозволити впевнені у своїй природній красі дівчата. Сумка Alexa – це виклик та парадокс. Вона заперечує точені класичні лінії, водночас будучи втіленням сучасного гламуру. Власниця цієї сумки не надає великого значення тому, чого від неї очікують, але при цьому ні на хвилину не сумнівається у тому, чого хоче сама.

Купити можна на офіційному сайті Mulberry >>

enter image description here

enter image description here

Алекса Чанг з сумкою Mulberry Alexa


Ольга Жукова для Bunddler.com

shopogol
401
0