981.3 (33.3% положительных)
Проверенный посредник
 • Доставка из: All, Великобритания, Германия, Испания, Италия, Польша, Португалия, США, Франция, Южная Корея

 • CountryFlag Харків, Київ (Украина)

Online Shopping Club

Посредник, организатор СП
Варианты страхования: страховка доставки, страховка от всего

Доставляємо Ваші бажання з магазинів США та Європи.

Купувати за кордоном зручно, цікаво та вигідно! Це підтверджують постійні клієнти та партнери, адже співпрацюють з нами протягом 8 років та отримали вже понад 70 тисяч замовлень!

Якщо Вам подобається зручний шопінг "на дивані" і вигідні покупки, пропонуємо Вам долучитись до наших компаній та економити,
купуючи товари відмінної якості за доступними цінами!


ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

Тут можна оформити замовлення: http://www.bunddler.com/assistants/onlineshoppingclub

У бланку замовлення необхідно вказати:

 • Ваше прізвище та ім'я;

 • контактний номер телефону;

 • посилання на товар;

 • найменування товару (мовою оригіналу, копіюєте з сайту);

 • артикул (якщо є);

 • ціну товару (з урахуванням поточних акцій і знижок);

 • колір / розмір (для одягу, взуття, косметики; мовою оригіналу, копіюєте з сайту);

 • можливі варіанти заміни у випадку відсутності товару в продажу на момент замовлення;

 • бажаний спосіб доставки з США (авіа / кораблем).

Товари з різних магазинів оформлюйте окремими замовленнями, за принципом "1 магазин = 1 замовлення".

Покрокова інструкція по оформленню замовлень: http://bunddler.com/doc/c/ (вкладка - "Создание заказа").

ВАЖЛИВО! Всі консультації, питання, уточнення робіть ДО моменту оформлення замовлення. Зверніть увагу, що відміна замовлення після його викупу неможлива. Тому, будь ласка, відповідально підходьте до вибору товарів. Пам'ятайте, що замовлення товарів через інтернет несуть певний ризик. Ми допомагаємо Вам здійснити покупку і не несемо відповідальності за брак / недовкладення / пересорт / невірно підібраний розмір, колір або неприйнятну якість. Вся відповідальність за вибір товарів покладається на покупця, тому робіть вибір свідомо. Повернення, обміну, гарантії на товари немає.

Як можна мінімізувати ризики недовкладень, пересорту або браку?

При оформленні замовлення вкажіть коментарій про необхідність перевірки товару (з фото) на складі перевізника в країні покупки. Це допоможе Вам розуміти, що в Україні Ви отримаєте товар саме в тому кольорі та розмірі, що був замовлений Вами. Вартість цієї послуги - від $3 за одиницю товару. У випадку, якщо така перевірка не була замовлена, претензії за фактом недовкладень, пересорту або браку не приймаються.

Застрахуйте своє замовлення під час оформлення. Бандлер надає Вам можливість застрахувати покупки. Якщо Ви не отримаєте своє замовлення або воно просто Вам не підходить, ми компенсуємо Вам вартість товару. Види страхування: 1. Гарантована доставка. Комісія 2%. Цей тип страхування гарантує, що Ви отримаєте своє замовлення. Страхівка покриває такі випадки, як неможливість посередника виконати свої зобов'язання за не залежних від нього обставин. 2. Страхівка від усіх ризиків. Комісія 7,5%. Не підійшов розмір, не подобається колір або якість товару, або товар отримано з браком? Просто відправте його Бандлеру та отримайте повну вартість товару.

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

 1. 100% передплата на рахунок Монобанку за курсом продажу іноземної валюти на день сплати + банківська комісія. Для магазинів США комісія банку - 1%, для магазинів Європи комісія банку - 3,9%. Для зручності розрахунків комісія банку додається до курсу валют.

 2. Курси валют вказані у довіднику: https://kurs.com.ua/bank/10-privatbank/

 3. Комісія за викуп - до 15% (умови уточнюйте перед оформленням замовлення). Мінімальна сума комісії - 1 (Один) долар США / євро / фунт стерлінгів та 3 (Три) польських злотих. Валюта комісійної винагороди відповідає валюті замовлення.

 4. Вагу замовлення рахуємо з округленням у більший бік до 100 грамів. Вага косметики з магазинів Південної Кореї округлюємо в більший бік до 50 грамів.

 5. Всі фінансові розрахунки за замовленнями ведуться в бандлері (баланс покупця). Після сплати рахунків поповніть свій баланс у бандлері, використовуючи опцію "Додати платіж" і вказати його дату і час. Детальніше, як це зробити: http://bunddler.com/doc/c/ (вкладка - "Баланс").

 6. Замовлення викуповуються на умовах 100% передплати. Для постійних покупців в окремих випадках (закінчуються розміри, завершується термін дії знижки тощо) замовлення може бути викуплене без передплати. При цьому заборгованість повинна бути погашена протягом 12-ти годин після покупки. В іншому випадку щоденно нараховується комісія за користування кредитними коштами в розмірі 5% від суми заборгованості. Якщо Ви купуєте в кредит и не сплачуєте замовлення своєчасно, будьте готові до цього.

 7. Зверніть увагу, що магазини списують грошові кошти з карти покупця не в день купівлі на сайті, а в день відвантаження товару. У зв'язку з нестабільністю курсів валют вони в даному випадку можуть відрізнятися. У випадку виникнення курсової різниці така підлягає погашенню покупцем.

 8. Рахунки за доставку (вагу) і курсову різницю підлягають сплаті у 2-денний строк після отримання. Якщо рахунок не сплатечно протягом цього часу, будьте готові додати до суми 5% за кожен день прострочки і сплатити рахунок за поточним курсом продажу іноземної валюти (у випадку його збільшення).

 9. Всі замовлення доставляються в Україну с урахуванням діючих норм митного законодавства. Міжнародні відправлення загальною вартістю менше €150 додатково не оподатковуються. Якщо загальна вартість товарів в одній посилці перевищує €150, при отриманні відправлення необхідно сплатити податок на додану вартість (ПДВ) 20%. Оподатковується лише частина вартості, що перевищує ліміт. Наприклад, якщо вартість товару складає €170 – ПДВ (20%) сплачується з €20.

 10. Після сортування Ваші покупки відправляємо до запитання Новою Поштою або Укрпочтою. Пакування і пересилання замовлень сплачуються покупцем.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

 1. В період великих розпродажів, новорічних свят тощо строки доставки товарів можуть збільшуватись. Також на строки доставки впливають несприятливі погодні умови, карантинні обмеження, зміна режиму роботи перевізників, поштових служб, митниці тощо. На дані обставини вплинути неможливо. Враховуйте це перед оформленням замовлень.

 2. При відправці поштою Ваші посилки оцінюються номінально, згідно фактичної вартості вкладень.

 3. Якщо Ви є постійним клієнтом нашого сервісу та здійснюєте покупки з невеликим часовим інтервалом, Ваші замовлення можуть знаходитися на нашому складі протягом 10 днів для об'єднання в одну посилку при відправці.

 4. Великогабаритні товари поставляються в тому вигляді, в якому вони відправлені продавцем / перевізником.

 5. При доставці електроніки (ноутбуки, планшети, навушники, годинники тощо), аксесуарів, косметики, біжутерії, ювелірних виробів, музичних інструментів, автозапчастин та інших товарів, за виключенням одягу, взуття та іграшок, перевізником нараховується комісія 10% от номінальної (первісної) вартості товару. Дана комісія сплачується покупцем.

 6. Крихкі товари (електроніка, побутова техніка, скляні вироби тощо) доставляються тільки авіа.

 7. При доставці крихких товарів (побутова техніка, скло, порцелянові та керамічні вироби тощо) з метою збереження вантажу обов'язково використовується послуга додаткового пакування. Плата за дану послугу встановлюється перевізником і залежить від габаритів товару, ступеню його крихкості, складності та вартості пакувальних матеріалів; не є фіксованою сумою і не підлягає попередньому розрахунку. На практиці: від $5 за одиницю товару.

 8. При доставці габаритних товарів (авто- и мотозапчастини, кузовні авто, великі пластикові іграшки, меблі, дорожні валізи тощо) у випадку, якщо об'ємна вага товару значно перевищує фактичну, до рахунку додається плата за доставку об'ємного вантажу. Формула розрахунку об'ємної ваги - довжина (см) х ширина (см) х висота (см) / 5000 = вага в кг.

 9. Якщо сплачене Вами замовлення відмінене продавцем, передплата вартості товару підлягає поверненню у 100% обсязі. Грошові кошти зараховуються за курсом купівлі іноземної валюти без урахування комісії банку.

 10. Якщо Ваше замовлення з магазинів США викуплене не індивідуально, а в складі спільної закупки, в такому випадку спосіб доставки замовлення (авіа / морем) визначається більшістю голосів учасників компанії.

Тарифы

Доставка авиа из США, за 100 г (ориентировочные сроки поставки - 3-5 недель) 1,2USD
Доставка морем из США, за 100 г (5-8 недель) 0,8USD
Доставка из Англии, за 100 г (2-3 недели) 0,6GBP
Доставка из Германии, за 100 г (3-4 недели) 0,6EUR
Доставка из Италии, за 100 г (3-4 недели) 0,6EUR
Доставка из Испании, за 100 г (3-4 недели) 0,7EUR
Доставка из Португалии, за 100 г (3-4 недели) 0,7EUR
Доставка из Польши, за 100 г (2-3 недели) 0,5EUR
Доставка из Южной Кореи, за 10 г 0,18USD

Вопросы, ответы, обсуждение

добрый день, делаете ли заказы с https://beautynetkorea.com? Не нашла никаких контактов чтобы с вами связаться

Добрый день. Да, работаем с этим магазином. Оформить заказ ⬇️ ✔️ через Telegram Bot: https://t.me/BunddlerBot?start=onlineshoppingclub ✔️ через Viber Bot: viber://pa?chatURI=BunddlerBot&context=onlineshoppingclub ✔️ или на сайте: http://onlineshoppingclub.bunddler.com/web

nike (Польша) какой % за выкуп?

Nike покупаем в США, комиссия 10%.

Добрый день. Когда происходит оплата за доставку?

Добрый день. После доставки на наш склад в Харькове Вы получаете отдельный счет, исходя из фактического веса заказа.

Где в Харькове находится склад и можно ссылку на Вайбер?

Здравствуйте! А из каких магазинов в Южной Корее заказываете? Заранее спасибо

Комментарий удален.

Здравствуйте! Самый любимый и популярный у нас - https://beautynetkorea.com/

здравствуйте,sweet corea выкупаете?

Комментарий удален.

Здравствуйте! Корейскую косметику покупаем здесь: https://m.beautynetkorea.com/

Доброго дня, ви купуєте корею з цього сайту? https://koreacosmeticmall.com/brand-all/daeng-gi-meo-ri.html

Комментарий удален.

Здравствуйте! Можно ли с Вами заказать с Южной Кореи Dr. Jart+ ? И какая будет коммиисия

Комментарий удален.

Здравствуйте! Да, Корею покупаем еженедельно. Комиссия 10%.

Здравствуйте есть ли ссылка на группу в Вайбере

Добрый день. Вещи из Южной Корее можно заказывать через Вас?

Комментарий удален.

Добрый вечер. Из Ю.Кореи доставляем только косметику.

Добрый день Заказываю первый раз, скажите, пожалуйста, какая буде окончательная цена + вес за https://www.sportsdirect.com/golddigga-velour-jog-pants-ladies-671043#colcode=67104303

Комментарий удален.

Здравствуйте. Делаете ли вы доставку в Украину (Киев) из Кореи из магазина Gmarket? Товар - мультиварка http://global.gmarket.co.kr/item?goodsCode=1808768203. Заранее спасибо!

Комментарий удален.

Добрый день. Из Южной Кореи доставляем только косметику.

Здравствуйте, покупаете с сайта Ральф Лорен?

Добрый день. Подскажите Вы выкупаете из mango outlet именно Spain?

Добрый день. Да, покупаем. Оформить заказ можно здесь: http://onlineshoppingclub.bunddler.com/web

Здравствуйте, вы выкупаете с La Redoute французского?

Добрый день. Да, покупаем. Оформить заказ можно здесь: http://onlineshoppingclub.bunddler.com/web

Добрый день.Есть ли возможность СП с сайта https://www.cocooncenter.co.uk ?

Добрый день. Да, выкупаем этот магазин достаточно регулярно. Присоединиться к компании можно, оформив заказ: http://onlineshoppingclub.bunddler.com/web

Добрый день, H&M Германию выкупаете?

Добрый день. H&M покупаем только в Англии и США.

Францию выкупаете? Есть какая то группа для коммуникации?

Да, с Францией работаем. Подписывайтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/onlineshoppingclubb. И там же можно написать мне: @Inna_Lunyova.

добрый вечер, https://www.lambrettaclothing.co.uk/ выкупаете?

Добрый вечер. Да, можем выкупить. Подробности предлагаю обсудить в Телеграм: @Inna_Lunyova

добрый день, где вас можно найти еще? Телеграм / вайбер? В каких еще группах можно подписаться? Везде будут обновления одинаковые?

Добрый день! Подписывайтесь на наш канал в Телеграм: https://t.me/onlineshoppingclubb И там же можно написать мне: @Inna_Lunyova Welcome :)

Комментарий удален.

Здравствуйте, Ralph Lauren какая комиссия?

Здравствуйте! Ralph Lauren покупаем с комиссией 10%.

Здравствуйте Levis покупаете?

Добрый день. Да, покупаем.

Добрый вечер, из beautynetkorea выкупаете товар?

Добрый день. Да, покупаем.

Добрый день. Выкупаете H&M Францию?

Добрый день. Н&М покупаем только в США и в Англии.

Здравствуйте. Как можно добавится к вам в группу?

Здравствуйте! Выкупаете с ebay.it итальянского?

Здравствуйте! Италия сейчас на карантине. С нетерпением ожидаем его окончания)

Здравствуйте! НМ Франция выкупаете?

Добрый вечер! Н&M покупаем в США и Англии.

Здравствуйте! Подскажите, сможете организовать СП с сайта https://www.dressinn.com/мода/puma-sirena-trailblazer/137015520/p

Здравствуйте. Интересует поставка из сша оливкового масла с сертификатом соос Есть несколько ссылок на сайты фермеров. Таким занимаетесь?

Здравствуйте, НМ Франция покупаете? Если да, какие условия? Спасибо

Добрый день. Книги из России в Украину (в Харьков) доставляете?

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, выкупаете амазон Франция?

Walmart выкупаете?

Добрый день ! вопрос: сколько будет стоить получить на руки это изделие,отправка морем-https://www.ebay.com/itm/G-LOOMIS-GLX-7-1-EXTRA-HEAVY/264025942983?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Здравствуйте, а по этой ссылке можно заказть у вас new balance Женские или есть ещё какая-то сслыка? https://www.joesnewbalanceoutlet.com/women/featured/final-markdowns По это ссылке нет нужного размера(

Здравствуйте. New Balance можно найти в мультибрендовых аутлетах и у реселлеров. Напишите мне в Телеграм @Inna_Lunyova, дам ссылки на магазины.

Здравствуйте, можете добавить в группу вайбер если есть 0976143524 Спасибо!

Здравствуйте. Работаем в Телеграм. Если актуально, напишите мне @Inna_Lunyova, дам ссылки на наши сообщества.

Добрый день. Nike покупаете?

Добрый день. Да, покупаем.

Добрый вечер. Можно просчитать стоимость? И есть ли личные контакты или группа в Вайбере/телеграме?

Добрый вечер! Телеграм: @Inna_Lunyova

С levi.com заказываете?

Да, покупаем.

Какая комиссия?)

Здравствуйте. Вы выкупаете macy's?

Здравствуйте! Да, покупаем.

Добрый вечер! Можно с Вашей помощью заказывать с сайта www.siksilk.com?

Добрый вечер, есть ли у вас Вайбер или телеграф с анонсами? Если есть добавьте пожалуйста меня 0953554005

Здравствуйте, возможен ли выкуп? https://www.nike.com/t/air-force-270-utility-realtree-mens-shoe-nmr0Ld/BV6071-001

Здравствуйте, возможен ли выкуп ? https://aurum-optics.pl/p/4451/148883/okulary-ray-ban-reg-rb-3548n-91233m-54-ray-ban-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html

Добрий день! На iherb викупляєте?

Добрый день. Да, покупаем практически ежедневно, присоединяйтесь!

Здравствуйте. Colourpop покупаете?

Здравствуйте! Да, покупаем.

Здравствуйте! Возможен ли выкуп с сайта? http://falconmedical.eu/produkt/rubber_dam_frame_plastic_flexible_type_adult_148_x_102mm.php

Добрый вечер. Да, возможен.

Здравствуйте! Возможно ли выкуп и доставка в Украину https://www.oysho.com/gb/oysho-sport/by-products/leggings/ankle/sculpt-leggings-c1010353505p101808169.html http://zalando.kingcdiscounts.com/modische-kleidung-c-2/oyshosport-sport-bh-brown-p-23157.html

Здравствуйте! Да, возможен.

Добрый вечер. Можно ли через ваш сервис приобрести е-гифт карты adidas/nike/reebok/nike/under armour и т.д. в штатах?

Добрый день. Мы занимаемся только доставкой товаров.

Здравствуйте, выкупаете с H&M Германия?

Здравствуйте! К сожалению, не выкупаем.

доброго дня чи викупляєте страдіваріус https://www.stradivarius.com/es/en/plain-knit-flared-trousers-c0p301256350.html?colorId=001 ? добавте в групу 0632291909

Доброго дня. Присоединиться к нашему каналу в Телеграм можно по ссылке: https://t.me/onlineshoppingclubb

И будете в курсе всех событий в мире шоппинга)

;